رویال ویپ فروشگاه اینترنتی تخصصی انواع ویپ، سالت، پاد و پادما (دستگاه مناسب جایگزین سیگار) و طعم (جویس) بوده . همچنین میتوانید تمام اقلام مورد نیاز را مانند سالت نیکوتین ، جویس ، کویل و کارتریج و … خریداری نمائید.

این فروشگاه در سالهای فعالیت خود تمامی تلاش خود را برای جلب رضایت مشتریان و ارائه کالا و خدمات باکیفیت به کار بسته است، از این رو تمامی دستگاه های ویپ و مایع های جویس دارای اصالت بوده و کیفیت آنان نزد ما به شما تضمین میگردد.

تقریبا می‌توان گفت محصولی وجود ندارد که رویال ویپ برای مشتریان خود در سراسر کشور فراهم نکرده باشد. شما می‌توانید در حشنواره هایی مثل حراج شگفت انگیز رویال ویپ که محصولات دارای تخفیف عالی می‌شوند، سفارش خود را به سادگی ثبت کرده و در روز و محدوده زمانی مناسب خود، درب منزل تحویل بگیرید.

خرید ویپ

یک خرید اینترنتی مطمئن، نیازمند فروشگاهی است که بتواند کالاهایی متنوع، باکیفیت و دارای قیمت مناسب را در مدت زمانی کوتاه به دست مشتریان خود برساند و ضمانت بازگشت کالا هم داشته باشد؛ ویژگی‌هایی که فروشگاه اینترنتی رویال ویپ سال‌هاست بر روی آن‌ها کار کرده و توانسته از این طریق مشتریان ثابت خود را داشته باشد.

فروشگاه رویال ویپ در سال 1400 در خیابان گلبرگ غربی (جانبازان غربی) خیابان ابراهیم نژاد پلاک 87 فعالیت خود را آغاز نمود.
همچنین آن دسته از مشتریان عزیزی که تمایل به خرید حضوری دارند، می توانند در روز های شنبه تا پنج شنبه از ساعت 19 الی 23 و نیز ایام تعطیل از ساعت 12 لغایت 23 به فروشگاه مراجعه نمایند .

  • رسالت ما رقابت کیفیت است :
    از ابتدا سیاست های فروش مجموعه ما بر پایه کیفیت محصولات به مشتریان عزیز بوده و تمامی محصولات و اجناس ما در مجموعه رویال ویپ با تضمین اصالت کالا خدمت شما ارسال خواهد شد.
  • شما میتوانید به تجربه ما اعتماد کنید:
    ما در مجموعه رویال ویپ بعد از گذشت 2 سال حضور در بازار با تمام اجناس و محصولات موجود در بازار به خوبی آشنا هستیم و تمام تلاش ما این است که با بهترین قیمت بتوانیم کیفیت ممتاز توتون و دخانیات را برای فروش بگذاریم.